Energie pro vaše podnikání.

Z vlastní zkušenosti víme, že při podnikání nemáte času nazbyt a potřebujete, aby všechno šlapalo jako švýcarské hodinky. Proto spolupracujete jen se špičkovými profesionály, kteří svoji práci dělají stejně skvěle jako vy sami.

S námi se nemusíte rozhodovat mezi perfektním výkonem a příznivou cenou – u nás jde všechno jako na drátku. Kolikrát se vám stalo, že jste kvůli drobnému požadavku strávili půl hodiny na telefonu, vysvětlovali svůj problém třem různým lidem a stejně se nic nedozvěděli? U nás vás nic takového nečeká. Vždy se spojíte rovnou s vaším přiděleným odborníkem, který má perfektní přehled o vaší smlouvě a je připravený se vám okamžitě věnovat.

energie pro firmy

Čas jsou peníze – a s námi ušetříte obojí. Děláme věci jinak: tak, abychom vám ulehčili práci. Sami víme, že úspěšné podnikání stojí a padá na lidech, a díky spolupráci se spolehlivými profesionály jde všechno líp. Jsme váš partner pro světlejší zítřky:

  • výhodné ceny za energii,
  • férové jednání bez skrytých poplatků,
  • špičkový zákaznický servis,
  • přímé telefonické spojení s vaším osobním obchodníkem,
  • jednoduché uzavření i vypovězení smlouvy s krátkou výpovědní lhůtou.

Stáhněte si žádost o připojení odběrného místa, vyplňte ji a podepsanou zašlete elektronicky na naši adresu info@ldenergy.cz. My vám zavoláme a zbytek vyřídíme za vás.

Stáhněte si žádost ke smlouvě o sdružených službách, vyplňte ji a podepsanou zašlete elektronicky na naši adresu info@ldenergy.cz. My vám zavoláme a zbytek vyřídíme za vás.

Chcete-li opravdu ukončit smlouvu, můžete si stáhnou výpověď, vyplnit ji a podepsanou zaslat zpět na naši adresu info@ldenergy.cz. Ozveme se vám a dohodneme podrobnosti.

Tento ceník je určený pro všechny zákazníky L.D.Energy, s.r.o.

Tento ceník je určený pro všechny zákazníky L.D.Energy, s.r.o.
Tento ceník je určený pro všechny zákazníky L.D.Energy, s.r.o.

Tento ceník je určený pro všechny zákazníky L.D.Energy, s.r.o.

Tento ceník je určený pro zákazníky mající odběrné místo v lokálních distribučních soustavách provozovaných společností L.D.Energy, s.r.o., kteří budou nově připojeni počínaje dnem 1.8.2022.

Tento ceník je určený pro všechny stávající zákazníky L.D.Energy, s.r.o.

Tento ceník je určený pro zákazníky mající odběrné místo v lokálních distribučních soustavách provozovaných společností L.D.Energy, s.r.o., kteří budou nově připojeni počínaje dnem 1.4.2022.

Tento ceník je určený pro všechny stávající zákazníky L.D.Energy, s.r.o.

Tento ceník je určený pro zákazníky mající odběrné místo připojené v lokálních distribučních soustavách provozovaných společností L.D.Energy, s.r.o.

Tento ceník je určený pro nové zákazníky mající odběrné místo u jiných provozovatelů distribuční soustavy. Podmínkou pro výběr produktu je přiznaná odpovídající distribuční sazba.