Energie pro vaše podnikání.

Z vlastní zkušenosti víme, že při podnikání nemáte času nazbyt a potřebujete, aby všechno šlapalo jako švýcarské hodinky. Proto spolupracujete jen se špičkovými profesionály, kteří svoji práci dělají stejně skvěle jako vy sami.

S námi se nemusíte rozhodovat mezi perfektním výkonem a příznivou cenou – u nás jde všechno jako na drátku. Kolikrát se vám stalo, že jste kvůli drobnému požadavku strávili půl hodiny na telefonu, vysvětlovali svůj problém třem různým lidem a stejně se nic nedozvěděli? U nás vás nic takového nečeká. Vždy se spojíte rovnou s vaším přiděleným odborníkem, který má perfektní přehled o vaší smlouvě a je připravený se vám okamžitě věnovat.

energie pro firmy

Čas jsou peníze – a s námi ušetříte obojí. Děláme věci jinak: tak, abychom vám ulehčili práci. Sami víme, že úspěšné podnikání stojí a padá na lidech, a díky spolupráci se spolehlivými profesionály jde všechno líp. Jsme váš partner pro světlejší zítřky:

  • výhodné ceny za energii,
  • férové jednání bez skrytých poplatků,
  • špičkový zákaznický servis,
  • přímé telefonické spojení s vaším osobním obchodníkem,
  • jednoduché uzavření i vypovězení smlouvy s krátkou výpovědní lhůtou.

Stáhněte si žádost o připojení odběrného místa, vyplňte ji a podepsanou zašlete elektronicky na naši adresu info@ldenergy.cz. My vám zavoláme a zbytek vyřídíme za vás.

Stáhněte si žádost ke smlouvě o sdružených službách, vyplňte ji a podepsanou zašlete elektronicky na naši adresu info@ldenergy.cz. My vám zavoláme a zbytek vyřídíme za vás.

Chcete-li opravdu ukončit smlouvu, můžete si stáhnou výpověď, vyplnit ji a podepsanou zaslat zpět na naši adresu info@ldenergy.cz. Ozveme se vám a dohodneme podrobnosti.

Tento ceník je určený pro všechny stávající zákazníky L.D.Energy, s.r.o.

Tento ceník je určený pro zákazníky mající odběrné místo připojené v lokálních distribučních soustavách provozovaných společností L.D.Energy, s.r.o.

Tento ceník je určený pro nové zákazníky mající odběrné místo u jiných provozovatelů distribuční soustavy. Podmínkou pro výběr produktu je přiznaná odpovídající distribuční sazba.