Světlo, teplo a pohodlí
vašeho domova.

Představte si, že byste platili menší účty za energie. Co byste udělali s ušetřenými penězi? Chodili častěji do kina nebo konečně vyrazili na dovolenou k moři? Dnes už naštěstí nemusíte z lustru vyšroubovat žárovku ani za dlouhých zimních večerů vysedávat u svíčky.

S námi rychle zjistíte, že spolehlivý dodavatel energií není jen obehrané klišé. Netaháme vás za nos, plníme sliby a s námi přesně víte, do čeho jdete. Zákazník pro nás není jen další číslo na smlouvě a dáváme si pořádně záležet, aby to bylo znát. Proto nemáme žádné call centrum a pokud nás potřebujete, vždy se dovoláte přímo vašemu přidělenému obchodníkovi.

Sami neradi čekáme, takže nenecháme čekat ani vás – všechno řešíme bez zbytečných průtahů.

energie pro domácnosti

S námi budete mít víc času i peněz na věci, které vám dělají radost. Garantujeme vám osobní a lidský přístup, jednoduché připojení odběrného místa a bleskové reakce na vaše podněty a požadavky. Posviťte si na nás (a s námi):

  • za poplatky za energie od nás ušetříte,
  • férové jednání bez skrytých poplatků,
  • přímé telefonické spojení s vaším osobním obchodníkem,
  • jednoduché uzavření i vypovězení smlouvy s krátkou výpovědní lhůtou,
  • rychlé a vstřícné jednání.

Stáhněte si žádost o připojení odběrného místa, vyplňte ji a podepsanou zašlete elektronicky na naši adresu info@ldenergy.cz. My vám zavoláme a zbytek vyřídíme za vás.

Stáhněte si žádost ke smlouvě o sdružených službách, vyplňte ji a podepsanou zašlete elektronicky na naši adresu info@ldenergy.cz. My vám zavoláme a zbytek vyřídíme za vás.

Chcete-li opravdu ukončit smlouvu, můžete si stáhnou žádost o ukončení smlouvy, vyplnit ji a podepsanou zaslat zpět na naši adresu info@ldenergy.cz. Ozveme se vám a dohodneme podrobnosti.

Tento ceník je určený pro všechny zákazníky L.D.Energy, s.r.o.

Tento ceník je určený pro všechny zákazníky L.D.Energy, s.r.o.
Tento ceník je určený pro všechny zákazníky L.D.Energy, s.r.o.

Tento ceník je určený pro všechny zákazníky L.D.Energy, s.r.o.

Tento ceník je určený pro zákazníky mající odběrné místo v lokálních distribučních soustavách provozovaných společností L.D.Energy, s.r.o., kteří budou nově připojeni počínaje dnem 1.8.2022.

Tento ceník je určený pro všechny stávající zákazníky L.D.Energy, s.r.o.

Tento ceník je určený pro zákazníky mající odběrné místo v lokálních distribučních soustavách provozovaných společností L.D.Energy, s.r.o., kteří budou nově připojeni počínaje dnem 1.4.2022.

Tento ceník je určený pro všechny stávající zákazníky L.D.Energy, s.r.o.

Tento ceník je určený pro zákazníky mající odběrné místo připojené v lokálních distribučních soustavách provozovaných společností L.D.Energy, s.r.o.

Tento ceník je určený pro nové zákazníky mající odběrné místo u jiných provozovatelů distribuční soustavy. Podmínkou pro výběr produktu je přiznaná odpovídající distribuční sazba.