Světlo, teplo a pohodlí
vašeho domova.

Představte si, že byste platili menší účty za energie. Co byste udělali s ušetřenými penězi? Chodili častěji do kina nebo konečně vyrazili na dovolenou k moři? Dnes už naštěstí nemusíte z lustru vyšroubovat žárovku ani za dlouhých zimních večerů vysedávat u svíčky.

S námi rychle zjistíte, že spolehlivý dodavatel energií není jen obehrané klišé. Netaháme vás za nos, plníme sliby a s námi přesně víte, do čeho jdete. Zákazník pro nás není jen další číslo na smlouvě a dáváme si pořádně záležet, aby to bylo znát. Proto nemáme žádné call centrum a pokud nás potřebujete, vždy se dovoláte přímo vašemu přidělenému obchodníkovi.

Sami neradi čekáme, takže nenecháme čekat ani vás – všechno řešíme bez zbytečných průtahů.

energie pro domácnosti

S námi budete mít víc času i peněz na věci, které vám dělají radost. Garantujeme vám osobní a lidský přístup, jednoduché připojení odběrného místa a bleskové reakce na vaše podněty a požadavky. Posviťte si na nás (a s námi):

  • za poplatky za energie od nás ušetříte,
  • férové jednání bez skrytých poplatků,
  • přímé telefonické spojení s vaším osobním obchodníkem,
  • jednoduché uzavření i vypovězení smlouvy s krátkou výpovědní lhůtou,
  • rychlé a vstřícné jednání.

Stáhněte si žádost o připojení odběrného místa, vyplňte ji a podepsanou zašlete elektronicky na naši adresu info@ldenergy.cz. My vám zavoláme a zbytek vyřídíme za vás.

Stáhněte si žádost ke smlouvě o sdružených službách, vyplňte ji a podepsanou zašlete elektronicky na naši adresu info@ldenergy.cz. My vám zavoláme a zbytek vyřídíme za vás.

Chcete-li opravdu ukončit smlouvu, můžete si stáhnou žádost o ukončení smlouvy, vyplnit ji a podepsanou zaslat zpět na naši adresu info@ldenergy.cz. Ozveme se vám a dohodneme podrobnosti.

Tento ceník je určený pro všechny stávající zákazníky L.D.Energy, s.r.o.

Tento ceník je určený pro zákazníky mající odběrné místo připojené v lokálních distribučních soustavách provozovaných společností L.D.Energy, s.r.o.

Tento ceník je určený pro nové zákazníky mající odběrné místo u jiných provozovatelů distribuční soustavy. Podmínkou pro výběr produktu je přiznaná odpovídající distribuční sazba.